Kdo jsme

LAW GROUP - to je prémiové právní poradenství v obchodním, občanském a trestním právu s důrazem na nejvyšší kvalitu a individuální přístup ke klientovi.

Svým pojetím jsme boutique office kombinující osobní přístup ke klientovi s nekompromisně profesionální kvalitou právních výstupů a celkové reprezentace klienta.

Preferujeme práci v úzkém týmu, efektivně sestaveném podle specializace pro danou věc a jsme tak schopni zastupovat často velmi složité a rozsáhlé kauzy, vč. těch s mezinárodním prvkem.

Spojením specializací jednotlivých advokátů v rámci platformy LAW GROUP zajišťujeme klientům právní služby v řadě právních odvětví se specializací zejména na oblast obchodního, občanského a trestního práva (více o specializaci v profilech jednotlivých advokátů).

Jsme schopni zajistit poskytnutí expresních právních služeb jak na území České republiky, tak i v zahraničí. S cílem zajistit klientům vždy prvotřídní právní služby i v kauzách s mezinárodním prvkem spolupracujeme s kooperujícími advokátními kancelářemi v USA, Německu, Rakousku, Rusku apod.

Nabízíme právní služby tuzemským i mezinárodním subjektům, nadnárodním korporacím, obchodním společnostem a fyzickým osobám, jakož i dalším právním entitám. Poskytujeme právní služby v kvalitě, kterou naši klienti včetně zahraničních či mezinárodně aktivních subjektů od svého partnera poskytujícího právní poradenství očekávají.

Právní služby poskytujeme v českém jazyce, samozřejmostí je rovněž poskytování služeb anglicky i německy, a to na špičkové úrovni, kterou očekávají rodilí mluvčí. Na žádost klienta jsme schopni poskytnout právní služby v jazyce ruském, případně francouzském. Běžně poskytujeme dvojjazyčné právní výstupy (standardně CZ-ENG, CZ-DE), které umožňují okamžitou zpětnou vazbu i pro zahraniční klienty či účastníky koncernových skupin našich klientů.

Chceme, abyste se u nás cítili dobře, a proto se na interiéru naší kanceláře v domě Omega v Brně podíleli přední designéři a umělci. Interiér naší brněnské kanceláře od architektonického atelieru ArchFactory Ing. arch. Davida Machače doplňují originály uměleckých děl – např. obrazy abstraktního expresionisty Jiřího Mášky, fotografie Davida Židlického a designový nábytek.

Rádi se s Vámi setkáme i v naší kanceláři v Praze – ve stylových prostorách Nového Kolowratského paláce v ulici Na Příkopě.

U nás jste zkrátka na nejlepší adrese. Těšíme se na spolupráci s Vámi!